Aneta Jadowska

Przygody małego duchołapa

Buuu! Oto niesamowita opowieść o duchach dla dużych i małych, którzy lubią się troszkę bać.
  • ISBN: 9788381296656
  • Cena okładkowa: 49,99 zł

Opis książki

Piotruś Duszyński widzi duchy, a duchy widzą Piotrusia! To doskonały początek przyjaźni! Do czasu, kiedy duchy próbują skrzywdzić kogoś, na kim Piotrusiowi bardzo zależy.
Duchołap potrzebny od zaraz! A skoro nikt z dorosłych nie może mu pomóc, a duchowa policja nie istnieje, Piotruś sam zaczyna pilnować porządku w świecie duchów.

Przygody małego duchołapa to piękna opowieść o przyjaźni, miłości i odwadze. O tym, że czasem trudno postępować właściwie, ale zawsze trzeba próbować.
Dla tych, którzy znają szamana Witkacego – niesamowita okazja do poczytania o tym, jak zaczęła się jego przygoda z duchami.
Dla pozostałych – fantastyczna i przepiękna historia dzielnego duchołapa.

Sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy

poznaj szczegóły wydania

210 x 297 mm


Format książki

miękka


Oprawa

49,99 zł


Cena okładkowa

Kup teraz

84


Liczba stron

27 listopada 2019


Data premiery

Poznaj autorkę

książki „Przygody małego duchołapa”

Aneta Jadowska


Pisarka seryjna, wielbicielka kryminalistyki i popkultury. Powołuje do życia silne i wyraziste postaci. Stwarza alternatywne miasta wypełnione magią. Nieustannie knuje zbrodnie i intrygi, przyprawiające jej bohaterów o ból głowy. Swobodnie wędruje między fantastyką i kryminałem.

Autorka trzech fantastycznych serii – Heksalogia Dory Wilk, Trylogia Nikity, Trylogia Szamańska – kryminału rozpoczynającego serię Garstka z Ustki: Trup na plaży i inne sekrety rodzinne, a także zbiorów opowiadań Ropuszki oraz Dynia i jemioła.