Czas Żniw. Tom 3
Samantha Shannon

Pieśń Jutra

Buntowniczka, która zostaje królową. Po krwawych i brutalnych walkach Paige Mahoney zyskała odpowiedzialną funkcję – została wybrana Zwierzchniczką. Pod rządami ma teraz całą populację londyńskich kryminalistów.
  • ISBN: 978-83-7924-566-6
  • Cena okładkowa: 36,90 zł

Opis książki

Buntowniczka, która zostaje królową.

Po krwawych i brutalnych walkach Paige Mahoney zyskała odpowiedzialną funkcję – została wybrana Zwierzchniczką. Pod rządami ma teraz całą populację londyńskich kryminalistów.

Wystąpiła przeciwko Jaxonowi Hallowi. Narobiła sobie żądnych krwi wrogów, z których każdy czeka na jej najmniejszy błąd. Teraz zadanie ustabilizowania sytuacji w podzielonym podziemiu będzie prawdziwym wyzwaniem.

Panowanie Paige może szybko dobiec końca. Wszystko przez wprowadzenie Tarczy Czuciowej, śmiertelnej technologii, która przyniesie zgubę społeczności jasnowidzów i… całemu światu, jaki znają.

Gorąco wyczekiwany trzeci tom bijącej rekordy popularności serii Czas Żniw – przełomowej dystopijnej fantasy będącej wyrazem imponującej wyobraźni Samanthy Shannon.

Sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy

poznaj szczegóły wydania

135 x 210 mm


Format książki

miękka ze skrzydełkami


Oprawa

36,90 zł


Cena okładkowa

Kup teraz

376


Liczba stron

26 kwietnia 2017


Data premiery

Książkę polecają

i głośno o tym mówią

Nietrwałe sojusze, skomplikowane wybory, zdrada i lojalność… A także widmo śmiertelnego zagrożenia dla jasnowidzów – to wszystko i wiele więcej znajduje się na kartach tej fascynującej powieści.

Marcin Waincetel, Paradoks.net.pl

Fabuła – za którą stoi tak inteligentny zamysł – zachwyca. Złożoność tej historii wręcz uzależnia, a Shannon nie oszczędza czytelnika już od pierwszej strony. Warto było czekać.

Laura Lee

Ciąg dalszy nastąpił… dopracowany przez Samanthę Shannon w najmniejszym szczególe. Poprzeczkę, którą Zakon Mimów ustawił ponad chmurami, Pieśń jutra upchnęła w rakietę i posłała w kierunku gwiazd.

Maja K.

Sięgnij, jeśli lubisz:


Fantastykę


Silne bohaterki


Oryginalne światy konstruowane z dbałością o szczegóły


Miasta w innej osłonie


Odkrywać nowe literackie talenty


Powieści Sarah J. Maas i Susan Dennard

Poznaj autorkę

książki "Pieśni jutra"

Samantha Shannon


Samantha Shannon urodziła się w zachodnim Londynie w 1991 roku. Zaczęła pisać już w wieku piętnastu lat. W 2013 roku ukończyła studia literaturoznawcze na uniwersytecie w Oksfordzie. W 2012 roku została zakwalifikowana do nagrody The Young Star. Czas Żniw, jej debiutancka powieść, a jednocześnie pierwsza część siedmiotomowego cyklu, został sprzedany do 21 krajów. The Imaginarium Studios zakupiło prawa filmowe jeszcze przed premierą książki.

Poznaj opinię innych

na temat książki "Pieśń jutra"
To pozytywnie skomplikowane i niesamowicie dopracowane dzieło dla fanów młodzieżowych dystopii. Jeżeli po Zakonie Mimów nie mogliście zaczerpnąć powietrza, weźcie teraz głęboki wdech. Będziecie wstrzymywać oddech przez całą Pieśń Jutra. Marta Dąbkowska
Samantha Shannon przeszła samą siebie. Przyznaję, że spodziewałam się porywającej, pędzącej niczym rollercoaster akcji i tej całej burzy emocji, ale nie w takiej dawce! Rewelacja! Agnieszka Domagała
Znacie dużo świetnych serii, w których żyjecie obok głównych bohaterów a ich historia porywa was w świat tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jednak Shannon wskoczyła na nowy poziom, to już nie jest kolejna świetna seria, to jest TA seria. Zuzanna Burkowska
Rewolucja już się rozpoczęła, a taniec marionetek niezmiennie trwa. W obliczu największej zdrady, kiedy świat stoi w płomieniach do Ciebie należy, po której staniesz stronie. Dołącz do gry o największą stawkę, ale pamiętaj: to może być koniec wszystkiego... Wyobraźnia Samanthy Shannon nie przestaje zaskakiwać! Olga Kowalska z WielkiBuk.com
„Pieśń jutra” przyćmiła poprzednie części tego fenomenalnego cyklu. Nie mogłam się od niej oderwać Anita Boharewicz, Book Reviews by Anita
Działająca na wyobraźnię, inteligentna i ekscytująca… Shannon barwnie i z determinacją skrupulatnie nakreśla scenerię każdej akcji, począwszy od londyńskiego podziemia po placówki w Szkocji, wszystko to jest natchnięte pełną wyobraźni, pasjonującą i porywającą sagą z przenikliwym wglądem w krwawą i długą historię ludzkiej tyranii, rozpromienione żarliwą walką o wolność i sprawiedliwość. Booklist

Patronat medialny

client
client
client
client
client
client
client